Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
RolePlay
Autor Wiadomość
Dugong TBKC 
Fajny Gościu


Posty: 19
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2010-05-25, 15:09   RolePlay

Witam wszystkich. Zapewne wszyscy (hehe) wiedzą o co w tym chodzi. Noo, w RP- czyli w odgrywaniu ról :oops: :twisted:
Jeśli tak, mam pytanie- Czy ktoś byłby chętny na zabawę w RP na forum? Uprzedzam bzdurne ostrzeżenia moderatorów- pto offtop, nie o przyrodzie.
Sesja byłaby miłym urozmaiceniem od codziennej walki ze złymi drwalami i rybakami. Co wy na to, ee?

PS.: Zaśmiecanie forum to nie jest, no bo tu przecież wszystko nie o przyrodzie byc powinno, nie :grin: :lol: :cool:
_________________
 
     
Manat 

Posty: 2
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2010-05-25, 15:16   

Jestem za! Tylko w jakim świecie odgrywałaby się akcja gry i kto by tej grze przewodniczył? Jedna osoba to za mało, kiedy mowa o grze RP forumowej. Ale pomysł jest dobry. Mam nadzieję, że zostanie tutaj dobrze odebrany i czekam na głosy innych użytkowników :green:
 
     
Waldi 

Posty: 73
Skąd: Otwock
Wysłany: 2010-05-25, 16:38   

Masz rozdwojenie jaźni, że rozmawiasz sam ze sobą?
 
     
Dugong TBKC 
Fajny Gościu


Posty: 19
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2010-05-25, 17:13   

Waldi napisał/a:
Masz rozdwojenie jaźni, że rozmawiasz sam ze sobą?


Wiesz, że to jest zaśmiecanie forum? Za to leci ost. Za nie pisanie na temat.
A właśnie- że niby Manat i ja to ta sama osoba? Coś mi się nie wydaje, Waldi (między nami, zabawny nick).

Żeby nie było offtopu- Manat, MG byłbym zapewne ja, świat do ustalenia. Najbardziej prawdopodobnym wydaje mi się Krynn z D&D, ale to będzie do ustalenia, o ile innym graczom spodoba się idea.
_________________
 
     
Manat 

Posty: 2
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2010-05-26, 15:25   

Widzę, że temat nie zyskał na tym forum zbyt wielkiego zainteresowania na razie? No nic... Może jeszcze coś z tego będzie (a przynajmniej taką mam nadzieję) :green: Ale 1 MG to ciągle za mało jak już powiedziałem w moim wcześniejszym poście. Drugim mogę być ja bo znam się trochę na RP i na razie 2 wystarczy... teraz trzeba znaleźć graczy :razz:
 
     
Dugong TBKC 
Fajny Gościu


Posty: 19
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2010-07-02, 09:43   

Widzę, że manat został zbanowany, a szkoda, jedyna normalna osoba na tym forum która wie co to RP :( Może znajdą się chętni, aby zabawic się w krasnala z tu hend axem+15 ?
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo