Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
poszukuję osoby/osób z wiedzą merytoryczną na temat...
Autor Wiadomość
kania ruda 

Wysłany: 2009-06-10, 09:21   poszukuję osoby/osób z wiedzą merytoryczną na temat...

Witam wszystkich serdecznie po mojej długiej nieaktywności tutaj.

Tym razem jestem tu niejako oficjalnie i mam zapytanie do wszystkich osób chętnych aby mi pomóc.

Poszukuję osoby lub osób posiadających wiedzę merytoryczną i nie tylko, w kwestii pomnikowych alei drzew na terenie województwa mazowieckiego. Osób, które znają się na ekologii roślin drzewiastych, potrafią opisać konkretną aleję znajdującą się w rejestrze pomników przyrody. Jeśli te osoby mogą zrobić lub posiadają zdjęcia takich alei będzie to dodatkowy atut.

Zapytanie jest wstępne, nieoficjalne i nie ponoszące za sobą żadnych konsekwencji, po prostu muszę rozeznać się w tym zakresie i wiedzieć kogo w razie czego prosić o pomoc przy wydawnictwie na ten temat.

Już przejrzałam zasoby internetu, wiem mniej więcej gdzie szukać takich specjalistów, ale wiedząc że na forum znajdują się osoby "siedzące" bliżej w tym temacie, pozwoliłam sobie zamieścić to zapytanie.

Z góry dziękuję za pomoc!
Jeżeli macie nazwiska, namiary na takie osoby to proszę piszcie mi na priv.

Pozdrawiam, Ania

Jarek P 

Wysłany: 2009-06-10, 12:28   

A mozesz napisać coś wiecej na temat samej publikacji - co planujes napisać, kto chce to wydać?

Cephalanthera 
rubra....

Wysłany: 2009-06-11, 21:09   

kania ruda napisał/a:
Poszukuję osoby lub osób posiadających wiedzę merytoryczną i nie tylko, w kwestii pomnikowych alei drzew na terenie województwa mazowieckiego. Osób, które znają się na ekologii roślin drzewiastych, potrafią opisać konkretną aleję znajdującą się w rejestrze pomników przyrody. Jeśli te osoby mogą zrobić lub posiadają zdjęcia takich alei będzie to dodatkowy atut.

poszukujesz osób które juz tą wiedzę mają, czy osób które w razie czego potrafiły by zrobić jakąś inwentaryzacji i ocenę ekologiczną pomników?

kania ruda 

Wysłany: 2009-06-15, 10:04   

odpisałam Panom na privie

bot 

Wysłany: 2009-06-16, 15:22   

mnie by tez ta kwestia interesowała - znam nawet jedną taką aleję w Warszawie, ale sądzę, że została już opisana :)

Wujek Adam
SE-TP"B"

Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2009-06-18, 00:55   

Kilkakrotnie uczestniczyłem w pracach nad projektowaniem i oceną zdrowotności takich alei - głównie na Mazowszu.
Podczas tych projektów interesowały mnie zwłaszcza sprawy związane z entomologią, ale nie tylko. Jakby co, chętnie służę pomocą.
Z pozdrowieniami:
Wujek Adam

kania ruda 

Wysłany: 2009-06-23, 08:51   

Bardzo dziękuję za wszystkie oferty współpracy :)
Jak już coś będzie się klarować to poproszę wtedy o Wasze namiary :)

kania ruda 

Wysłany: 2009-08-17, 14:41   

Niestety, wydanie albumu zostało przeniesione w czasie... zamykam więc sprawę....

Odpowiedz do tematu