Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dość protestów - pora na rozwój
Autor Wiadomość
Namor 


Posty: 662
Skąd: Europa
Wysłany: 2006-08-11, 22:06   

Cytat z zachodniego biura podróży "Jest taki kraj w Europie - nazywa się Polska, można tam spotkać ludzi żyjących jak w średniowieczu. Ktoś, kto chce zbudować drogę, traktowany jest jak wróg publiczny nr 1. Spotkać tam można farmerów poruszających się za pomocą konia, i uprawiających ziemię za pomocą maszyn przypominających rodło. Co ciekawe nie jest to przedstawienie dla turystów - ci ludzie naprawdę tak żyją . Dziwni ci ludzie przypominają trochę amiszów, każdy postęp w ich mniemaniu stanowi śmiertelne zagrożenie dla ich bytu. Nie są naturystami, deklarują światopogląd katolicki, ale realizują postawę gnuśno-leniwą. Tak naprawdę to nie chce im sie pracować, wolą jak Murzyni korzystać z owoców Boga. Stworzyli sobie ideologię, że każdy postęp prowadzi do zagłady ludzkości.
Zapraszamy do obejrzenia tego kraju! To co przedstawiliśmy jest autentyczne i każdy może tego doświadczyć (nie są potrzebne dodatkowe bilety, ani dopłaty). Zdajemy sobie sprawę, że stan taki nie może trwać wiecznie, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tego egzotycznego kraju!!! Prosimy o korzystanie z naszego biura podróży, ponieważ turysta może uszkodzić samochód w dziurach na drodze, a poza tym źle są tam widziane oznaki zamożności i bogactwa, Należy przyjąć postawę życzliwej akceptacji."
 
     
mender 


Posty: 1231
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2006-08-11, 22:13   

Serio Namor??
_________________
Ratuj Kwiecewo!
 
 
     
Namor 


Posty: 662
Skąd: Europa
Wysłany: 2006-08-11, 22:51   

mender napisał/a:
Serio Namor??
w dowolnym tłumaczeniu ;)
 
     
mender 


Posty: 1231
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2006-08-11, 22:55   

Nono, nie sądziłem że tak nas widzą :shock:
_________________
Ratuj Kwiecewo!
 
 
     
Beata 
Gorzów n/Wartą


Posty: 1799
Skąd: Gorzów n/Wartą
Wysłany: 2006-08-12, 09:01   

Namor napisał/a:
Cytat z zachodniego biura podróży "Jest taki kraj w Europie - nazywa się Polska, można tam spotkać ludzi żyjących jak w średniowieczu.


a możesz napisać z jakiego kraju jest ta ulotka? i jakiego biura podróży?

bo z jednej strony - po przeczytaniu tego co napisałeś - wkurzyłam się setnie i poczułam obrażona :evil:
ale z drugiej strony - jak popatrzeć na naszych wodzów - to właściwie .... tak się może skończyć :???:
_________________
PTASIE POGOTOWIE POMOC
 
 
     
Pełek 
Jakub Pełka


Posty: 421
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-08-12, 09:29   mnie

tez zastanawia z jakiego to kraju... chociaz niektore rzeczy na wschodzie są jeszcze czasem prawdą, ale nie wiem czemu mielibysmy sie tego wstydzic. Wg. mnie to w sumie dobrze ze nie pedzimy z rozwojem (z jednej strony), bo mamy jeszcze na przyklad dosc smaczna zywnosc nie to co na zachodzie. POza tym tereny niezurbanizowane maja swoj klimat. Ale z drugiej strony przykre to jest ze nie potrafimy rozwinac sie tam gdzie by to sie przydalo (drogi, kanalizacja....), a takze razi to ze caly kraj jest tak postrzegany co nie jest prawda....
_________________
"Those were the days of good hunting and good sleeping" R.Kipling
Zdjęcia lotnicze małych obszarów - www.gisproject.pl
 
 
     
Basior 

Posty: 2633
Wysłany: 2006-08-13, 21:21   

mender napisał/a:
Nono, nie sądziłem że tak nas widzą :shock:
Na żartach Namora sie nieznasz? :green:
_________________
www.ussuri.pl
 
     
Wujek Kryzys 
Dobry Wujek

Posty: 1437
Skąd: Tarchomin
Wysłany: 2006-08-14, 14:45   

To oczywiście zart? :shock:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo